Vítáme Vás na našem e-shopu

Vítáme Vás na našem e-shopu

Příjemný nákup Vám přeje pracovní tým společnosti Chlorella centrum s.r.o.


CHLORELLA PURA

CHLORELLA PURA

Sladkovodní řasa Chlorella pyrenoidosa je rostlina mikroskopické velikosti, vyjímečná svým jedinečným obsahem bílkovin, chlorofylú, betakarotenu, vitamínů a minerálních látek. CHLORELLA PURA představuje nejčistší formu sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. CHLORELLA PURA jsou 100%přírodní tablety pro očistu organismu, posílení imunity a zlepšení celkové kondice.


číst dále
CHLORELLA PURA COSMETICS

CHLORELLA PURA COSMETICS

Přírodní, nejen léčebná kosmetika, jejíž účinnou složkou je extrakt ze sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. Kosmetika je určena pro pravidelnou celoroční péči a ochranu pokožky. V této řadě naleznete kompletní péči pro pokožku celého těla, obličeje i vlasů.


číst dále
Nabídka spolupráce

Nabídka spolupráce

Chcete naše produkty dále prodávat a distribuovat? Máte zájem naše výrobky odebírat dlouhodobě pro sebe a Vaši rodinu? Pak právě pro Vás je tu možnost spolupráce s naší firmou na tčech různých úrovních, z nichž si vyberete tu, která Vám bude vyhovovat nejvíce. 


číst dále
0123

Kategorie

 

CHLORELLA A SPIRULINA (8)

Sladkovodní řasa Chlorella pyrenoidosa je rostlina mikroskopické velikosti, výjimečná svým jedinečným obsahem bílkovin, chlorofylu, betakarotenu, vitamínů a minerálních látek. CHLORELLA PURA představuje nejčistší formu této sladkovodní řasy. CHLORELLA PURA jsou 100% přírodní tablety pro očistu organismu, posílení imunity a zlepšení celkové kondice.

 

CHLORELLA PURA COSMETICS (4)

Přírodní, nejen léčebná kosmetika, jejichž účinnou složkou je extrakt ze sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. Kosmetika je určena pro pravidelnou celoroční péči a ochranu pokožky. V této řadě naleznete kompletní péči pro pokožku celého těla, obličeje i vlasů.

 

Zelený ječmen (2)

Mladý ječmen Barley Green obsahuje téměř všechny živiny, které náš organismus potřebuje. Důležité není ani tak přesné složení živin, ale skutečnost, že jde o jakýsi soubor, který pracuje společně. Uživatelé mladého ječmene se shodují, že jim tato zelená potraviny dodává energii a vitalitu, nemluvě o příznivých zdravotních účincích.

 

Různé (8)

Další výrobky plné přírody - pro Vaše zdraví!Chlorella Centrum s.r.o.
Obchodní rejstřík

KOS Hr.Králové, oddíl C, vl. 20281

Obchodní podmínky